Viselkedéskultúra a gyakorlatban

A képzés óraszáma: 17 óra: 13 óra elmélet, 4 óra gyakorlat

A képzés elvégzéséről szóló igazolás: Tanúsítvány

A képzés során megszerezhető kompetenciák:
A hallgató megismeri és gyakorlatban alkalmazza az alapvető viselkedési és kommunikációs formákat, mint a köszönés, kézfogás, bemutatkozás, bemutatás, megszólítás.
Helyesen kezeli az általa eddig ismeretlen szituációt a munkahelyen, események alkalmával, helyesen és elegánsan viselkedik.
A mindennapi gyakorlatban alkalmazza az öltözködési elvárásokat, az elvárásoknak megfelelően öltözködik munkahelyen, esti fogadáson, esküvőn, temetésen, színházban, bálban.
Tisztába lesz az ügyfélszolgálati munka elvárásaival, az elvárásoknak megfelelő megjelenéssel, a konfliktuskezeléssel, az azonnali ügykezelés elindításával és végrehajtásával.
Helyesen viselkedik fogadás alkalmával a belépéstől az elköszönésig, átlátja az ültetés szabályait, a rangsorolást és alkalmazza a szertartásrendet; képes eligazodni és helyesen használja a terítéket.

Tananyag egységek:
EURÓPAI KOMMUNIKÁCIÓ ALAPJAI - 3 tanóra