Fordítás, tolmácsolás, idegennyelvű film narráció

Fordítás

Nyelviskolánk cégek és magán emberek részére magán, illetve hivatalos dokumentumok (szerződések, beszámolók, szakanyagok, pályázati anyagok, honlapok, prezentációk, bemutatkozó anyagok, szépirodalom, weboldalak stb.) fordítását vállalja három módozatban:

• magyarról idegen nyelvre
  • idegen nyelvről magyarra
  • idegen nyelvről idegen nyelvre

Tolmácsolás

Vállalunk tolmácsolást hivatalos és magánjellegű találkozókon, üzleti tárgyalásokon, konferenciákon, kultúrális rendezvényeken, szakmai tréningeken és előadásokon:

• Követő (konszekutív) tolmácsolás: az előadó néhány mondatonként szünetet tart, ez követően a tolmács pontosan összefoglalja az elhangzottakat
  • Összekötő tolmácsolás: üzleti tárgyalásokon, szerződéskötéskor, ügyletek és ügyintézések lebonyolításkor maximum 4-5 fő között közvetít a tolmács
  • Fülbesúgós (chuchotage) tolmácsolás: néhány fő számára, az őt hallgatók mellé beülve, suttogva, de folyamatosan közvetíti a tolmács a hallottakat
  • Kísérő tolmácsolás: saját ügyek intézéséhez igénybe vett, az adott helyzethez igazodó tolmácsolás

Idegennyelvű filmnarráció

Referencia filmek, image filmek elkészítését vállaljuk. A fordításon, anyanyelvi lektoráláson, narráláson túl, szükség esetén, kellő szakmai tudással és stúdióval rendelkező partner bevonásával a film elkészítését, a laboratóriumi munkák elvégzését is vállaljuk.

Hívjon bennünket, hogy segíthessünk!

Kínairól csak angolra vállalunk fordítást.

Érdeklődés