Lakossági nyelvtanfolyamok

Általános nyelvtanfolyamok

Lakossági tanfolyamaink, az igényekhez alkalmazkodva, többségében általános nyelvi tanfolyamok. Nyelvtanulásra iskolánkban 15 nyelvből (angol, német, francia, spanyol, szlovák, olasz, orosz, holland, arab, lengyel, román, szerb, cseh, kínai és magyar) és öt szinten van lehetőség. A képzés nyelvi programok alapján, egymásra épülő tematika szerint történik. A modulok 30 órásak. A hallgatók között legnépszerűbbek a heti 2x2, vagy 1x4 órás tanfolyamok, de igény szerint egyéb intenzitásra is van lehetőség.

Nyelvvizsga előkészítő tanfolyamok

A diploma előtt állók, felnőtt munkavállalók körében a középfokú nyelvvizsga iránt mutatkozik a legnagyobb igény. Ennek megfelelően nyelviskolánk évek óta szervez felkészítő tanfolyamokat a különböző általános és szakmai nyelvvizsgákra. Tanáraink között több vizsgáztató tanár van, akik komoly szakmai háttérrel tudják segíteni a vizsgára való felkészülést.

Társalgó tanfolyamok

Lehetőség azoknak, akik már nyelvvizsgáztak, de nem szeretnének felejteni. E tanfolyam szakítani próbál a hagyományos leckéről leckére történő oktatással, és különböző témák feldolgozásán keresztül a nyelvországok kultúrájával, irodalmával ismertet meg videó / DVD anyagokkal kiegészítve.

Üzleti és szakmai nyelv

Üzleti, szaknyelvi tanfolyamok gyakrabban a céges, ritkábban a lakossági tanfolyamok között fordulnak elő. Az üzleti tanfolyam lényeges részét képezi a tanfolyamon résztvevők szakmai kompetenciája, szaktudása, melyet a tanárok folyamatosan felhasználnak a tanagyag összeállításában, alkalmazkodva a résztvevők napi munkahelyi feladataihoz, igényeihez.

Jelentkezés egyéni tanfolyamra
Töltsd ki a szintfelmérőt, hogy megtudd a szinted!

Érdeklődés csoportos tanfolyamról
Töltsd ki a szintfelmérőt, hogy megtudd a szinted!

Nyelvtanfolyami (KER) szintek Elégedettség