Székhelyfejlesztés a Győri Oxford Kft.-nél

2014 márciusában cégünk az Új Széchenyi Terv Vállalkozásfejlesztési Program „Mikrovállalkozások fejlesztése” c. mikrohitellel kombinált pályázati projektben 9,7 millió Ft vissza térítendő támogatást nyert a "Székhelyfejlesztés a „Győri Oxford” Betéti Társaságnál” című pályázatával. A beruházás során ingatlan bővítésre, felújításra és az informatikai hálózat korszerűsítésére került sor. A beruházást a Győri Oxford Kft, mint általános jogutód, az Európai Unió által társfinanszírozott pályázat keretein belül valósította meg. A projekt összköltsége 21,63 millió Ft volt.

A közreműködő szervezeti tevékenységet a Magyar Gazdaságfejlesztési Zrt. majd a Nemzetgazdasági Minisztérium látta el. (Cím: NGM 1051 Budapest, József nádor tér 2-4).

A pályázat kiírója: Nemzeti Fejlesztési Ügynökség www.nfu.hu volt.