Nyelvoktatás, szakmai és egyéb képzések

Az angol és német általános és üzleti, az angol katonai nyelvek mellett kis nyelvek, mint a francia, spanyol, magyar, mint idegen nyelv, szlovák, olasz, orosz, lengyel, holland, arab, román, (jelenléti vagy online) kínai  és szerb, cseh (online) általános nyelv, összesen 15 nyelv, oktatásával foglalkozunk kis csoportos és egyéni képzések formájában.

A lakossági igények kielégítésén túl kihelyezett vállalati képzéseket szervezünk megyén belül és kívül (lásd. Partnereink), melyek időbeosztását, intenzitását ügyfeleink kérésének megfelelően alakítjuk

Igény szerint az általános és üzleti tanfolyamok mellett speciális szaknyelvi képzéseket is tartunk katonáknak, rendőröknek, építészeknek, autóiparban dolgozóknak stb. és rendszeresen résztveszünk oktatási pályázatokon (MH, BM, VPOP, munkanélküliek, mozgáskorlátozottak, megváltozott munkaképességűek, Támop, Gop, Ginop, Kotk, Nyitok).

Kiterjedt nyelvtanár és oktató bázisunknak köszönhetően a minőségi oktatást az ország különböző helyszínein, egy időben, azonos minőségben és tematika alapján tudjuk biztosítani.

A nyelvoktatás mellett, új szintfoltot jelentenek egyéb képzéseink:
pályázatírás,
projektmenedzsment,