Női humán erőforrás bővítése és fejlesztése a Győri Oxford Kft.-nél

2013 márciusában cégünk az Új Széchenyi Terv Gazdaságfejlesztési Operatív Program „Esélyegyenlőségi célcsoportok a gazdaságban – női munkavállalók és GYES/GYED-ről visszatérők integrációja a munkaerőpiacon a részmunkaidő, távmunka és osztott munkaidő alkalmazása révén” c. pályázati projektben 5.047.187 Ft vissza nem térítendő támogatást nyert, ebből 4.290.109 Ft-ot az Európai Unió Regionális Alapjának terhére, 757.078 Ft-ot pedig Magyarország központi költségvetéséből. A pályázat címe „Női humán erőforrás bővítése és fejlesztése a Győri Oxford Kft-nél” című pályázatával. A beruházás során 4 új munkaerő felvételére és képzésére került sor.

A beruházást a Győri Oxford Kft, az Európai Unió által társfinanszírozott pályázat keretein belül valósította meg. A projekt összköltsége 10,68 millió Ft volt.

A közreműködői szervezeti tevékenységet a Magyar Gazdaságfejlesztési Zrt. majd a Nemzetgazdasági Minisztérium látta el.
Cím: NGM 1051 Budapest, József nádor tér 2-4

A pályázat kiírója: Nemzeti Fejlesztési Ügynökség www.nfu.hu volt.